Він - не «сонячна» людина. Він - хлопець із синдромом Дауна. У нього є свої слабкі та сильні сторони, звички та інтереси. Він може сам одягатись, готувати їжу, працювати, мріяти, сумувати і ображатись. Він може усе.

Синдром Дауна трапляється у одного із 800 дітей. Це не хвороба, яку потрібно лікувати. Це генетичне порушення, яке може статись в будь-якій сім'ї. Люди з синдромом Дауна живуть повноцінним життям, якщо у них є люблячі близькі і вони не стикаються з упередженнями.

21 березня - Всесвітній день людей із синдромом Дауна. І ми хочемо розказати більше про людей із синдромом - про Віталіка, який живе у сім'ї, де його люблять, і працює у пекарні, де його цінують.

До 21 березня ми запускаємо челлендж - підвішуйте кекси і поширюйте інформацію про людей із синдромом Дауна.

Підвішуйте кекси на нашому сайті -  це величезна підтримка для пекарні, де працює Віталік, та мешканців інтернатів.  http://goodbread.com.ua/charity

Розкажіть про підвішений вами кекс у соцмережах - поширюйте наш пост або тегніть нас - і закликаєте друзів також підтримати Good bread.

Ми хочемо зруйнувати стереотипи. Показати, що люди із синдромом Дауна - це люди. Вони не завжди сонячні, світлі і дружелюбні. Вони не завжди генії. І не завжди не здібні до навчання. Вони такі ж, як усі - різні.

Давайте руйнувати стереотипи разом і жити у суспільстві, де кожному є місце!   http://goodbread.com.ua/charity