Подаємо переклад новини.

Великобританія спростувала російські повідомлення про те, що її військові здійснили попереджувальні постріли по британському есмінцю в Чорному морі. Міністерство оборони Москви заявило, що HMS Defender увійшов до територіальних вод Росії поблизу Криму, коли патрульний корабель випустив попереджувальні постріли, а винищувач скинув на його шляху бомби. Але Міністерство оборони (МО) заявило, що "по HMS Defender не було зроблено попереджувальних пострілів".

Він додав, що корабель плавав в українських водах.

Шикарна відповідь 🙂 Браво ! Уявляєте пику путлера. Британія каже нічого не знаємо, ми були у цих водах, але це Україна :)

Оригінал

Britain has denied Russian reports that its military fired warning shots at a UK destroyer in the Black Sea.

Moscow's defence ministry said HMS Defender entered Russian territorial waters near Crimea while a patrol ship fired warning shots and a fighter jet dropped bombs in its path.

But the Ministry of Defence (MoD) said "no warning shots have been fired at HMS Defender".

It added that the ship was sailing in Ukrainian waters.

Відео

Найкращі коментарі які написали Британці під цією новиною

Заява прес-служби Міністерства оборони Великої Британії:"По HMS Defender не було здійснено жодних попереджувальних пострілів.Корабель Королівського флоту здійснює звичайний прохід територіальними водами України відповідно до міжнародного права.Ми вважаємо, що росіяни проводили стрілецькі навчання в Чорному морі та надали попередження про свою діяльність мореплавський спільноті.Жодних пострілів не було здійснено в напрямку HMS Defender, і ми не визнаємо твердження про те, що на шляху корабля було скинуто бомби".

British Embassy Kyiv

Нагадаємо

Сьогодні Рос ЗМІ повідомили наступне. Подаємо новину в оригінальному виді.

Российский сторожевой корабль в Черном море открыл предупредительный огонь в сторону британского эсминца Defender, передает в среду РИА Новости со ссылкой на пресс-службу Минобороны РФ.Уточняется, что эсминец пересек территориальную границу в Черном море неподалеку от мыса Фиолент, углубившись за нее на три километра. Британский Defender проигнорировал предварительные предупреждения о нарушении госграницы. После этого пограничный сторожевой корабль открыл стрельбу.Блокируя движение эсминца, самолет Су-24М выполнил предупредительное бомбометание. После этого британское судно покинуло пределы российских территориальных вод.