Поліція намагається покарати за сигнал кортежу Зеленського, який складався з понад 20 машин. Навіть при Януковичі такого не було.

Коментар Тараса Чорновола.

Пригадуєте, що було, коли задля кортежу Януковича, який переважно складався з 10 машин, перекривали вулиці й навколо утворювалися гігантські пробки? Обурені кияни тисячами клаксонів висловлювали зневагу до того, чиє ім'я сьогодні навіть згадувати не заведено. Гул був неймовірний, сам стояв у такому заторі й давив на гудок.

Не пригадую, щоб при тому злочинному режимі хоч одного учасника руху за таку дію оштрафували чи бодай попередили. Узагалі, перші дії проти водіїв почалися лише в період автомайдану. Тільки тоді стали забирати права та передавати адмінппротоколи в суд. Але тоді вже між нами й ними йшла напів-війна. Але те, до чого не опустилися держиморди Захарченка, виявилося нормальним для орлів Авакова.

Супровід кортежу "велосипедиста" в розмірі 20 автомобілів звуковим сигналом викликав істерику в нинішнього поліцая. От тільки тим, кого покарали за публічне висловлення незгоди з брехнею й лицемірством Зеленського виявився не хто-небудь, а депутат з фракції ЄС Володимир Арієв.

У коментарях до цього матеріалу він і фото квитанція про попередження "за гудок без належної причини" добавив. Оштрафувати депутата за таку явно політичну підставу не ризикнув, але це лише питання часу... Треба зберегти для історії й колись і дрібним виконавцям, і покровителям, і самому зеленосяйному дуже серйозний рахунок виписати. Тільки вже не в грошах...

Taras Chornovil