Ми з Нідерландами грали в Амстердамі, наші вболівальники НЕ МОГЛИ поїхати - заборонено, була діаспора тільки, Нідерланди грали за присутності Короля і Королеви - ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ.

А тепер запитаю тих, хто на «хіханьках» смів перед матчем порівнювати НАС і 404:

Де 404 грала? Вдома. Що за день був? День 404. Який рахунок? 3:0 не на користь 404. Ми забили Нідерландам, в Амстердамі, за всіх вищеперелічених факторів. Забили ДВІЧІ! За П‘ЯТЬ хвилин! Да, поступилися 3:2, але ПОКАЗАЛИ характер!

Попереду Австрія та Північна Македонія, які за коефіцієнтами слабші не тільки за Нідерланди, а й за нас! Головне - правильно налаштуватися, виходити і грати. За себе, за всіх нас, за Державу.

Не хочу розписувати зараз профільно - залишу на завтра. Поки скажу лише одне: МОЛОДЦІ!

Назар Приходько

✅


Доброго ранку. По перше, так, наша збірна вчора програла, але ж з мінімальним відривом, гра була чудова і не соромно за українців! По друге, збірна Голландії дуже сильна, багато хто надіявся, що нам накидають, але ж фігушки. Лапті 3-0 продули, ото сором. Тож продовжуємо вболівати за збірну України! Гарного всім дня

🇺🇦
🙏


Наталья Юсупова

Вчера наши играли со сборной Нидерландов. С командой, которая заслуженно считается одним из европейских топов. Сначала проигрывали 2-0. Но не сдались, а забили два гола доведя счёт до 2-2. Но, к сожалению, на 85 минуте пропустили и проиграли 3-2. Да, неприятно проигрывать такой яркий матч. Но во-первых это не безвольный проигрыш с сухим результатом, во-вторых чемпионат не заканчивается на этом матче. Значит все впереди. Тем более, что команда показала умение бороться и у неё есть характер. И рисунок игры уже есть. А опыт и везение со временем добавятся. Тогда и результат будет победный, и счёт в матчах будет другой. В общем, болеем за наших козаков и ждём побед! А по другому и быть не может! И я верю в нашу сборную!

Слава Украине! Героям Слава!

Борислав Береза


Емоційний початок. Дуже сильна гра. Хлопці дійсно боролися до останньої секунди. Кожен українець був з Вами сьогодні і буде й далі. А далі – важливі дві гри і ПЕРЕМОГА! Бо те, що у Вас написано на формі, не затерти й не прибрати! Бо це – про Україну! Бо це сьогодні – про Вас.

Володимир Зеленський

Дякую хлопцям за чудове Свято!

Давно не отримував такого задоволення!

Молодці!

Слава Україні! Героям слава!

Георгій Тука

Достойна гра! Дякуємо всій команді і персонально Шевченко! Тільки вперед! Ми у вас віримо!

Слава Україні! Героям Слава!

💛
💙
✌️


Олена Мозгова

Вітаючися «Слава Україні!», будьмо трішки більш проУкраїнськими.

Відповідаючи «Героям слава!», будьмо трішки більш героїчними.

Перефразовуючи біблійне: одягаймося в Україну!

Мирослав Дочинець


Дякуємо, хлопці!

Не просто вам було, але ми з вами!

Олена Кондратюк